PC

Sins of a Solar Empire: Rebellion

Pegi

Cena: 69.90 zł 139.90 zł

lub 700 Punktów G4L

Oszczędzasz 50%

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24h

lub

Sprawdź wersję cyfrową

Cena: 69.90 zł

Zamów i pobierz

Choć wielu miało nadzieję, że dyplomacja wreszcie zakończy wojnę, różnice w opinii względem tego, co należy zrobić, oraz zubożona potęga frakcji kontrolujących doprowadziły do rozłamu.

Lojalni członkowie Koalicji Kupieckiej obrali politykę izolacji, koncentrując się na wzmocnieniu obrony w nadziei na przeczekanie wojny. Ci, którzy buntują się przeciwko Koalicji, hołdują czysto militarystycznym przekonaniom, wierząc, że jedynym sposobem na zapewnienie pokoju jest ostateczne zmiażdżenie wszystkich, którzy się im przeciwstawiają – zwłaszcza Xenos.

Po raz pierwszy w historii wojna doprowadziła do rozłamu we Wspólnocie Adwentu. Lojaliści starają się kontynuować swoją politykę odwetu na Kupcach i zjednoczyć resztę pod zwierzchnictwem Wspólnoty. Jednak wśród pozostałych członków Adwentu panuje podejrzenie, że tlące się w jego strukturach zepsucie oddala Wspólnotę od jego pierwotnego przeznaczenia.

Rozłam wewnątrz Imperium Vasari jest mniej wyraźny, lecz równie dotkliwy dla obywateli. W obliczu gorączkowych wysiłków Vasari, aby przenieść się do nowej przestrzeni, frakcja lojalistów porzuca współpracę i postanawia zagarnąć potrzebne jej zasoby wszelkimi niezbędnymi środkami. Zrozumiawszy potrzebę kooperacji, frakcja buntowników uważa, że największe szanse na przeżycie ma współpracując z innymi rasami i zabierając je ze sobą w ucieczce przed zbliżającym się wrogiem.

Poznaj ostateczny wymiar walki o galaktyczną supremację w Sins of a Solar Empire: Rebellion – samodzielnej grze RT4X, łączącej aspekty taktyczne strategii czasu rzeczywistego z głębią gatunku 4X (eksploracja, ekspansja, eksploatacja, eksterminacja).

- Nowe frakcje: Zdecyduj, czy chcesz grać Lojalistami czy Buntownikami – każda rasa otrzymuje nowe technologie, statki i style gry.
- Nowe okręty klasy tytan: Potężni tytani wkraczają w wir walki, aby przechylić szalę zwycięstwa. Każda frakcja może wystawiać własnego unikalnego tytana zapewniającego unikatowe korzyści i zdolności na polu bitwy.
- Nowe i zaktualizowane okręty główne: Do floty każdej z ras dołączają nowe okręty główne, aby zapewnić jeszcze więcej opcji taktycznych. Ponadto zdolności wszystkich istniejących okrętów głównych zostały zwiększone do czterech poziomów, co pozwala graczom rozwijać statki pod kątem konkretnych atutów.
- Nowe okręty klasy korweta: Każda frakcja opracowała mały i zwrotny okręt szturmowy nękający siły wroga.
- Zaktualizowana grafika: Dzięki zaktualizowanej grafice, efektom cząsteczkowym, oświetleniu, cieniom, interfejsom ras i innym udoskonaleniom uniwersum gry wygląda lepiej niż kiedykolwiek.
- Nowe warunki zwycięstwa: Krocz do zwycięstwa różnymi ścieżkami – Siła militarna, Dyplomacja, Badania, Ostatni okręt flagowy, Ostatni stolica i Okupacja.
- Nowe udźwiękowienie: Ponad 60 minut oryginalnej muzyki, niezliczone nowe efekty dźwiękowe i dziesiątki nowych nagrań głosowych pozwalających osiągnąć nowy poziom imersji w dramat walki.
- Samouczki: Nowe i zaktualizowane samouczki ułatwiają zarówno doświadczonym, jak i nowym graczom rozpoczęcie budowy własnego imperium słońca.
- Dodatkowo szereg usprawnień optymalizacyjnych zapewniających lepszą wydajność niż kiedykolwiek wcześniej!

Rozwiń opis

Tab 4