Digital

Severed Steel

Pegi

Cena: 79.90 zł 89.90 zł

lub 800 Punktów G4L

Oszczędzasz 10%

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka natychmiast - produkt cyfrowy

Severed Steel to gra FPS przeznaczona dla pojedynczego gracza, która charakteryzuje się płynnym systemem wyczynów kaskaderskich, podatnym na zniszczenia środowiskiem graficznym i efektami bullet-time. Gracz wciela się w postać wyjątkowej, jednorękiej bohaterki. Tylko ty, Twój palec na spuście i podkute stalą buty przeciw ogromnej, pełnej wrogów budowli. Biegaj po ścianach, wykonuj loty nurkowe, salta i poślizgi, by zlikwidować wszystkich przeciwników.

Wyjątkowa wojowniczka - Wciel się w postać Steel – zwinnej, jednorękiej strzelczyni wyborowej, która ma do spełnienia misję. Nie możesz przeładowywać broni, więc uważnie wybieraj cele i wyszarpuj gotowe do strzału spluwy z lodowatych dłoni Twoich martwych wrogów.

Elegancki system walki - Unikaj pocisków, zeskakuj ze ścian, wymierzaj kopniaki w poślizgu i miotaj broniami. Zrób wszystko, co możliwe, by dotrzeć na szczyt, biorąc udział w intensywnych, szalonych strzelaninach.

Każdy element środowiska jest podatny na zniszczenia - Zasypuj wrogów pociskami 4,7 mm, przebijaj grube, betonowe ściany amunicją kalibru .50 lub rób wielkie dziury za pomocą ręcznego działka.

Dynamiczna sztuczna inteligencja - Każda bitwa wygląda inaczej dzięki zastosowaniu dynamicznej, nieoskryptowanej, działającej zespołowo sztucznej inteligencji.

Ułatwienia dostępu - możliwość dostosowania ustawień elementów takich jak trudność, grafika, dźwięk, sterowanie, nawigacja i inne

Edytor poziomów (z obsługą Warsztatu Steam) - twórz poziomy i udostępniaj je członkom społeczności. Uwaga: ta funkcja jest dostępna w wersji beta i będzie nadal aktualizowana po premierze gry.

Rozwiń opis

Tab 4