PS4

Sekiro: Shadows Die Twice + Steelbook

Pegi

Cena: 234.90 zł

lub 2350 Punktów G4L

Oszczędzasz 20%

Wersja językowa:

Dostępność: Brak

Do zamówień dodajemy steelbook z motywem z gry (ostatnie sztuki)!

Poznaj smak zemsty. Odzyskaj honor. Nieszablonowo zadawaj śmierć. Zdobywca nagród „Best of gamescom” i „Best Action Game” na targach gamescom 2018, Sekiro: Shadows Die Twice to nowy tytuł studia FromSoftware, twórców Bloodborne i serii Dark Souls. Znajdź swoją drogę do zemsty w tej nowej przygodowej grze akcji.

W Sekiro: Shadows Die Twice wcielasz się w rolę „jednorękiego wilka” – zhańbionego, okaleczonego wojownika, który cudem uniknął śmierci. Zobowiązany chronić młodego panicza, potomka prastarego rodu, staje się on celem wielu bezlitosnych wrogów, w tym członków klanu Ashina. Gdy panicz zostaje schwytany, nic nie powstrzyma Sekiro przed wyruszeniem w niebezpieczną podróż w poszukiwaniu honoru – nawet śmierć.

Poznaj Japonię okresu Sengoku z końca XVI wieku, kiedy to między życiem a śmiercią trwał nieustający konflikt, i staw czoło potężnym przeciwnikom w mrocznym, pokręconym świecie. Wykorzystaj cały arsenał śmiercionośnych narzędzi protetycznych i potężnych umiejętności ninja, przekradając się obok wrogów, przemieszczając się alternatywnymi ścieżkami i biorąc udział w krwawych walkach.

Rozwiń opis

Tab 4