Xbox One

Sea of Thieves

Pegi

Cena: 199.90 zł 269.90 zł

lub 2000 Punktów G4L

Oszczędzasz 25%

Wersja językowa:

Dostępność: Brak

W Sea of Thieves, grze toczącej się w otwartym świecie pełnym przygód, możesz zaznać wolności, jaką daje życie pirata. Czekają na Ciebie nieznane niebezpieczeństwa i mnóstwo łupów do zdobycia. Spełnij swoje marzenia, zostań piratem i razem ze znajomymi przeżyj przygodę na morzu, na którym każdy statek na horyzoncie to inni gracze o nieznanych zamiarach. 

Nowa gra w trybie kooperacji we współdzielonym świecie 
Razem ze znajomymi stwórz drużynę piratów i razem osiągajcie cele i zdobywajcie nagrody. Wyrusz na wielką przygodę w poszukiwaniu legendarnych przedmiotów i ukrytych skarbów. Pamiętaj jednak, że każdy gracz na horyzoncie to potencjalne zagrożenie. 

Spełnij swoje marzenia i zostań piratem 
Zbierz znajomych i zamieńcie się w piratów – każdy będzie mógł wybrać własne cele i miejsce w załodze. Odkrywajcie świat, wykonujcie zadania i nie unikajcie konfliktów. W tej walce Waszym przeciwnikiem jest cały świat i sami decydujecie, jak potraktujecie inne napotkane załogi. 

Wspaniały, bogaty świat 
Przemierzaj piękny świat stworzony w niepowtarzalnym stylu, wypełniony mitycznymi stworami, które ukrywają się na wyspach i pod spokojną powierzchnią wody.

Rozwiń opis

Tab 4