Xbox 360

Rocksmith 2014

Pegi

Cena: 89.90 zł 149.90 zł

lub 900 Punktów G4L

Oszczędzasz 40%

Wersja językowa:

Dostępność: Brak

Gra NIE zawiera kabla Real Tone niezbędnego do rozgrywki (dostępny osobno).

Wydany w 2011 roku Rocksmith od Ubisoftu był pierwszą próbą francuskiego giganta w zrewolucjonizowaniu gier muzycznych. Tytuł ten, w odróżnieniu od innych przedstawicieli gatunku, umożliwił naukę gry na prawdziwej gitarze. Jego sukces sprawdził, że producent postanowił przygotować kontynuację zatytułowaną Rocksmith 2014 Edition.

Rocksmith 2014 Edition składa się z ponad pięćdziesięciu zróżnicowanych utworów muzycznych, a kolejne można zaimportować z pierwszej odsłony cyklu, o ile użytkownik takową oczywiście posiada. Coś w sam raz dla siebie znajdą tu fani alternatywnego rocka, klasycznego rocka, heavy metalu i nie tylko. Produkcja pozwala zagrać utwory w oryginalnej formie, gdzie tonacja i efekty zostały perfekcyjnie zasymulowane.

Tryb Sesji to absolutna nowość w Rocksmith 2014 Edition. Jeśli marzyłeś kiedyś o tym, by zostać członkiem zespołu muzycznego, to gra Ci to umożliwi. Co ciekawe, nie musisz umieć grać na gitarze! Twoi kompani dostosują swój styl gry do Twojego, dzięki czemu zawsze będziecie zgraną ekipą!

Autorzy pierwszej gry z serii Rocksmith wysłuchali krytycznych uwag graczy, czego efektem poprawiony jest Tryb Master, w którym możesz spróbować zagrać wybrany utwór jak najlepiej potrafisz. Uczynisz to metodą małych kroków, gdyż najpierw w Rocksmith 2014 Edition powinieneś zapoznać się z innym modułem zabawy, Riff Repeater. Przećwiczysz w nim najważniejsze fragmenty piosenki. Odświeżona wersja tej opcji rozgrywki pozwala zmieniać poziom trudności oraz szybkość w tym samym czasie.

Rocksmith 2014 Edition oferuje ponadto 10 mini-gier o charakterze zręcznościowym w trybie Guitarcade. Kolejne wyzwania, jakie stawi przed Tobą gra, sprawdzą Twoją znajomość utworu, zręczność i szybkość, poprawiając technikę oraz ćwicząc akordy, gamy i podciągnięcia. Za każdą próbę zdobędziesz zasłużoną liczbę punktów, a kolejne treningi sprawią, że z czasem uzyskasz coraz lepsze wyniki.

Poszczególne opcje są znacznie lepiej poukładane w Rocksmith 2014 Edition niż we wcześniejszej odsłonie. Ekran jest znacznie bardziej przejrzysty i jaśniejszy, by ułatwić korzystanie z produkcji wszystkim graczom. Rozbudowany, a jednocześnie intuicyjny interfejs użytkownika pozwala grać utwór bez znajomości nut i tabulatur.

Rozwiń opis

Minimalne: 
  • OS: Windows Vista, Windows 7, Windows 8 
  • Procesor: 2.0 GHz Intel® Core™2 Duo E4400 / 2.0 GHz AMD Athlon™ 64 X2 3800+ 
  • RAM: 2 GB
  • Karta graficzna: 256 MB DirectX 9 / NVIDIA® GeForce® 8600 GT / ATI Radeon™ HD 2600 XT 
  • HDD: 12 GB 
  • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9.0c
 
Zalecane: 
  • OS: Windows Vista, Windows 7, Windows 8 
  • Procesor: 3.1 GHz Intel Core i3-540 / 3.3 GHz Athlon II X3 455 
  • RAM: 4 GB
  • Karta graficzna: 512 MB Nvidia GT 240 / 512 MB ATI Radeon HD 5670
Tab 4