PC

Police Tactics: Imperio

Pegi

Cena: 19.90 zł 39.90 zł

lub 200 Punktów G4L

Oszczędzasz 50%

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24h

lub

Sprawdź wersję cyfrową

Cena: 19.90 zł

Zamów i pobierz

W grze POLICE TACTICS: IMPERIO wcielasz się w postać Harveya Crofta i obejmujesz wakujące stanowisko komendanta policji. Twoim zadaniem jest dopilnować przestrzegania prawa i porządku w Newport Falls. Koordynuj działania pojazdów i personelu miejskiego komisariatu, by powstrzymać przestępców. Dopilnuj, aby żadna zbrodnia nie pozostała bez kary i doprowadź do skazania sprawców! Jesteś pierwszą linią obrony w walce z przestępczością. Musisz stawić czoło kryminalnemu półświatkowi i aresztować jego przywódcę, zanim będzie za późno. Gromadź i badaj różne materiały dowodowe, chroń miasto przed zalewem przestępczości, wykorzystaj pełny potencjał jednostek policyjnych, a także szkol i wysyłaj w teren śledczych, jednostki specjalne, oficerów policji oraz detektywów. Zarządzaj kwaterą główną i skutecznie wykorzystaj budżet, by zapewnić miastu najwyższej jakości siły policyjne i jednostki do walki z zagrożeniami.

Wraz z kolejnymi sukcesami w walce z przestępczością zorganizowaną będziesz brać na siebie coraz większą odpowiedzialność i odblokowywać nowe obszary, jednostki i udoskonalenia. Rozwiązuj pasjonujące sprawy, prowadź śledztwa w sprawie przestępstw i zapobiegaj codziennym wykroczeniom. Czy potrafisz dokończyć dzieło życia swojego ojca i raz na zawsze zniszczyć organizację IMPERIO?

POLICE TACTICS: IMPERIO to realistyczna strategia czasu rzeczywistego, opracowana przez studio CyberphobX Ltd. i astragon Entertainment GmbH.

- Stój na straży prawa i porządku w mieście Newport Falls
- Zwalczaj zorganizowaną przestępczość
- Koordynuj działania różnych jednostek policyjnych
- Odblokowuj stopniowo posterunki, udoskonalenia i nowe jednostki
- Zarządzaj siedzibą i siłami policji i rozwijaj je
- Realistyczne pojazdy (amerykańskie albo niemieckie jednostki policyjne)
- Dynamiczne cykle dnia i nocy
- Realistyczne radio policyjne i syreny

Rozwiń opis

Tab 4