Digital

Phantom Doctrine

Pegi

Cena: 119.90 zł 149.90 zł

lub 1200 Punktów G4L

Oszczędzasz 20%

Wersja językowa:

Dostępność: Brak

Phantom Doctrine to osadzona w czasach zimnej wojny szpiegowska strategia turowa. Czerpiąca z wielu różnych źródeł gra jest pełna wymyślnych intryg rodem z klasycznych filmów szpiegowskich, a gracz przenosi się do tajemniczego, przesiąkniętego paranoją świata spisków, tajnych operacji i działań kontrwywiadowczych.

Wcielasz się w rolę dowódcy tajnej organizacji o nazwie Liga. Musisz zapobiec globalnemu spiskowi, który ma na celu skłócenie ze sobą światowych liderów i wzniecenie konfliktu między państwami. Tajne misje, poufne dokumenty i wrodzy agenci naprowadzą Cię na ślad podłej intrygi. Czas ucieka! Tylko Ty możesz ocalić świat przed niewyobrażalną katastrofą.

- Rozbudowana kampania dla jednego gracza: ponad 40 godzin rozgrywki w trybie dla jednego gracza. W ciekawej, porywającej historii przewijają się historyczne wydarzenia i postaci. Poznasz przerażającą rzeczywistość zimnej wojny z nieznanej dotąd strony.
- Walka turowa następnej generacji: niespotykana swoboda ruchów i działań, w tym zmienne tryby Nadzoru oraz zorientowana na ataku umiejętność Wyłom.
- Ogromne pole walki: rozmieszczaj jednostki we wszystkich zakątkach świata, aby wzywać pomoc w trakcie akcji. Pamiętaj tylko, że wróg też może wezwać posiłki, użyć ciężkiego uzbrojenia, a nawet poprosić o wsparcie lotnicze. Nie przychodź z nożem na strzelaninę.
- Pozostań w cieniu, korzystając z zaawansowanego trybu skradania: tajne operacje można wykonać z użyciem broni z tłumikiem, dokonując bezgłośnych eliminacji i korzystając z najnowocześniejszych technologii ery zimnej wojny.
- Steruj organizacją kontrwywiadowczą o kluczowym znaczeniu: rekrutuj agentów z KGB, CIA i kryminalnego półświatka. Możesz nawet skorzystać z pomocy poddanych tajnym rządowym eksperymentom ludzi o niezwykłych umiejętnościach. Możesz zdobywać uzbrojenie, zasoby i kontakty na całym świecie, kontrolując wydarzenia z daleka. Jeśli jednak sytuacja będzie wymagać bezpośredniej interwencji, masz odpowiednie wyposażenie i broń, aby rzucić się w wir walki.
- Potyczki wielu graczy: trać znajomych i zdobywaj nowych wrogów w bezlitosnych potyczkach dla wielu graczy. W Phantom Doctrine podstęp idzie w parze z śmiertelnym niebezpieczeństwem. Weź udział w łatwo dostępnych, pełnych wartkiej akcji pojedynkach 1 na 1.

Rozwiń opis

Tab 4