PC

Need for Speed: Rivals

Pegi

Cena: 49.90 zł 59.90 zł

lub 500 Punktów G4L

Oszczędzasz 20%

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24h

lub

Sprawdź wersję cyfrową

Cena: 51.90 zł

Zamów i pobierz

Need for Speed: Rivals to kolejna odsłona bestsellerowego cyklu gier wyścigowych firmy Electronic Arts. Za stworzenie tej produkcji odpowiada wewnętrzne studio należące do EA, Ghost Games, współpracujące z Criterion Games, znanym z Need for Speed: Hot Pursuit i serii Burnout. 
 
Need for Speed: Rivals pozwala eksplorować miasto Redview County zarówno za dnia, jak i pod osłoną nocy. Wcielając się w kierowcę zasiadającego za kółkiem super szybkich samochodów mamy za zadanie uciekać przed goniącymi nas stróżami prawa. Z kolei sterując policjantem musimy zrobić wszystko, by dorwać uczestników wyścigów ulicznych. 
 
Policjanci, próbujący dotrwać piratów drogowych w Need for Speed: Rivals, mogą tworzyć blokady drogowe, a nawet wezwać helikopter! Kierowcy nie są jednak bez szans - mogą bowiem zastawiać pułapki, takie jak nadajnik impulsów elektromagnetycznych oraz zakłócać nadajniki stróżów prawa. 
 
Tryb dla jednego gracza oraz rozgrywka wieloosobowa w Need for Speed: Rivals są ze sobą połączone za sprawą nowego systemu All-Drive, dzięki któremu możemy płynnie zmieniać sposób zabawy. Wystarczy chwila, by grając samemu dołączyć do wyścigu, w którym biorą udział gracze z naszej listy znajomych. 
 
Need for Speed: Rivals oferuje dostęp do wielu rozmaitych samochodów, które można poddać wielu modyfikacjom. Tylko od Ciebie zależy, w jakim kolorze będzie karoseria Twojego auta, jakie wzory znajdą się na masce i innych miejscach pojazdu, czy zmienisz wygląd tablicy rejestracyjnej. 
 
Gra bazuje na silniku Frostbite 3.0, który sprawia, że poszczególne lokacje, jak i pojazdy w Need for Speed: Rivals, prezentują się niezwykle szczegółowo i są bogate w detale.

Rozwiń opis

Tab 4