Digital

Need for Speed Payback + DLC

Pegi

Cena: 64.90 zł 99.99 zł

lub 650 Punktów G4L

Oszczędzasz 35%

Wersja językowa:

Dostępność: Brak

lub

Sprawdź wersję pudełkową

Cena: 64.90 zł

Need for Speed, jedna z najpopularniejszych serii gier na świecie, powraca w wielkim stylu w Need for Speed Payback. Akcja gry toczy się w półświatku Fortune Valley. Twoją ekipę podzieliła zdrada, ale teraz łączycie siły, by w akcie zemsty położyć kres Familii, podstępnemu kartelowi rządzącemu kasynami, przestępczym podziemiem i skorumpowanymi glinami w mieście. W tym raju dla hazardzistów Familia rozdaje karty, a stawki są zawsze wysokie.

Twórz wyjątkowe auta, których wygląd i osiągi możesz modyfikować bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Sprawdzaj granice ich możliwości podczas dynamicznych ucieczek przed policją. Daj się porwać pełnej adrenaliny akcji Need for Speed Payback i bierz udział szaleńczych misjach rabunkowych, trzymających w napięciu pojedynkach i widowiskowych pościgach.

Główne cechy:

- Od złomu przez model fabryczny do supersamochodu. W Need for Speed Payback twoje auto jest zawsze w centrum wydarzeń. Bez końca poprawiaj osiągi aut należących do pięciu klas (wyścig, drift, teren, drag, ucieczka) i daj popalić konkurencji w wyścigach, misjach i wyzwaniach.

- Przeżyj przygodę życia za kółkiem. Graj jako troje wyjątkowych bohaterów, którym przyświeca wspólny cel – zemsta. Tyler, Mac i Jess łączą siły, by na przekór wszystkiemu wyrównać rachunki z wrogami i wziąć udział w ostatecznym wyścigu, który zakończy rządy Familii. Tocz coraz bardziej zaciętą walkę z glinami, ścigaj się z rywalami po całym mieście i dawaj czadu na drogach i w terenie w otoczeniu gór, kanionów i pustyni.

- Rywalizuj o najwyższe stawki. Wartość nagród rośnie wraz z ryzykiem. Emocjonujące pościgi policyjne sprawiają, że stawki są wyższe niż kiedykolwiek wcześniej. Rzuć wyzwanie znajomym i potencjalnym rywalom za pośrednictwem rekomendacji Autologa w różnorodnych zawodach lub ścigaj się z innymi graczami w klasycznych rankingach sieciowych.

 

Rozwiń opis

Tab 4