Digital

Need for Speed: Hot Pursuit

Pegi

Cena: 44.90 zł 59.90 zł

lub 450 Punktów G4L

Oszczędzasz 25%

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka natychmiast - produkt cyfrowy

lub

Sprawdź wersję pudełkową

Cena: 46.90 zł

Need for Speed: Hot Pursuit to kolejna odsłona doskonale znanej serii gier wyścigowych rozpoczętej w 1994 roku przez firmę Electronic Arts. Tym razem za jedną z najbardziej dochodowych marek w historii rozrywki elektronicznej wzięło się studio Criterion Games, które znamy z konsolowych, szalonych wyścigów Burnout. Jak zwykle w grze pojawiają się najszybsze i najdroższe licencjonowane modele samochodów.

Gra została tak skonstruowana, aby dawała jak największą przyjemność i frajdę z zabawy. Oznacza to na przykład bardzo dobrą przyczepność i model jazdy wozów, który nie ma absolutnie nic wspólnego z rzeczywistością. Pędzą one po drogach wirtualnego, otwartego świata z zawrotną prędkością, co często kończy się interwencją policji. To właśnie możliwość ucieczki przed stróżami prawa jest esencją rozgrywki i w głównej mierze stanowi o jej atrakcyjności.

Zarówno uciekinier, jak i prowadzący radiowóz policjant wyposażeni są bowiem w kilka gadżetów mających ułatwić im wykonanie zadania. Na przykład uciekinier może włączyć działający kilka sekund dopalacz czy zakłócić radar w ścigającym go pojeździe, policjant zaś może poprosić o wsparcie w postaci blokady na drodze, wezwania na pomoc śmigłowca ułatwiającego śledzenie pozycji uciekiniera czy też jego elektroniczne zakłócenie układu kierowniczego, co spowoduje, że zamiast skręcać w prawo, samochód pojedzie w lewo i na odwrót. 

NFS Hot Pursuit to nie tylko oszałamiające prędkości, brutalne kolizje i pełne adrenaliny pościgi, ale również rozbudowany do rewolucyjnych rozmiarów tryb sieciowy. Gra daje możliwość szerokiej interakcji w Internecie, mediach społecznościowych, a także poprzez komórkę. Dzięki temu rozgrywka jest zawsze świeża i pełna nowych zwrotów akcji!

Po której stronie prawa wolisz się ścigać? Po raz pierwszy w historii NFS będzie można rozegrać pełną karierę jako policjant lub kierowca. W majestacie czy na celowniku prawa, przygotuj się na ostrą walkę o to, kto będzie najszybszy w Seacrest County!

Rozwiń opis

  • OS: Windows XP SP 3 (32-64 bits) / Windows Vista (32-64 bits) / Windows 7 (32-64 bits)
  • CPU: Intel Core 2 Duo 1.8 GHZ lub AMD Athlon X2 64 2.4GHZ
  • RAM: 1.5 GB Windows XP / 2 GB Windows Vista - Windows 7
  • HDD: 6.5 GB
  • Karta graficzna: 256 MB DirectX 9.0 obsługująca Shader Model 3.0 lub wyższy (ATI RADEON X1950, HD 2000/3000/4000/5000 series; NVIDIA GeForce 7/8/9/100/200 series)
  • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9.0
  • Rozgrywka online: 2 - 8 graczy, 512 Kbps lub szybszy
Tab 4