PC

Micro Machines World Series + DLC

Pegi

Wyprzedaż -85%

do końca

Cena: 19.90 zł 129.90 zł

lub 200 Punktów G4L

Oszczędzasz 85%

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24h

lub

Sprawdź wersję cyfrową

Cena: 19.90 zł

Zamów i pobierz

Do każdego zamówienia dodajemy DLC - Zestaw Legendarnych Samochodów!

Legenda powraca! Micro Machines World Series łączy porywające szaleństwo mikro pojazdów wyścigowych z epickimi pojedynkami w interaktywnych lokacjach zwykłego domu! Chwytaj za wyrzutnię NERF, unikaj zatorów i szykuj się na miniaturowe szaleństwo z innymi graczami!

- LEGENDARNE LOKALIZACJE: Micro Machines World Series oferuje 10 torów wyścigowych i 15 aren pojedynkowych, w tym kultową kuchnię i stół bilardowy oraz wiele nowych lokacji i aren, takich jak ogród i warsztat.
- JEDNA KANAPA LUB ONLINE: Wyścigi dla 4 graczy przy jednej konsoli, pojedynki online do 12 graczy, tabele liderów, regularne wyzwania / konkursy, sezony, playlisty, różne dywizje i jeszcze więcej!
- KLASYCZNE MINIATUROWE WYŚCIGI: Wyścigi Micro Machines dla purystów, włącznie z trybem eliminacji! Ogromna różnorodność broni, interaktywne tory i unikalne skórki, markery zabójstw i animacje zwycięstwa do zdobycia!
- INTERAKTYWNE ELEMENTY: Dzięki teleportom, katapultom, czy wielkim wentylatorom zabawa jest jeszcze lepsza, a każdy wyścig niepowtarzalny!
- POJAZDY Z MOŻLIWOŚCIĄ PERSONALIZACJI: Szereg niesamowitych miniaturowych pojazdów, każdy z własnym wyjątkowym uzbrojeniem i umiejętnościami, oraz ogromne możliwości personalizacji!
- ZUPEŁNIE NOWE TRYBY POJEDYNKÓW: Do 12 graczy na ogromnych arenach, różne tryby, które udowadniają, że wykolejenie przeciwnika jest tak samo satysfakcjonujące jak wygranie wyścigu!
- ROZGRYWKA ZESPOŁOWA: Połączcie siły i rzućcie wyzwanie przeciwnikom!

Rozwiń opis

System operacyjny: Windows 7, 8, 10 - 64bit
Procesor AMD FX lub Intel Core i3
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: AMD HD5570, NVIDIA GT440 z 1GB VRAM lub lepsze
DirectX: Wersja 11
Miejsce na dysku: 5 GB dostępnej przestrzeni
Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX
Wymagane połączenie z Internetem

Tab 4