PS4

Mad Max + DLC

Pegi

Cena: 228.90 zł 279.90 zł

lub 2290 Punktów G4L

Oszczędzasz 19%

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka w ciągu 48h

Do każdego zamówienia dodajemy DLC Wojownik Szos - 12 ozdób na maskę samochodu Opus Magnum z premią do statystyk.

Mad Max to gra akcji z perspektywy trzeciej osoby, oparta na słynnym filmie George''a Millera z 1979 roku. Autorem gry jest Avalanche Studios, znane z serii Just Cause.

W grze Mad Max gracze przenoszą się na Pustkowia - pustynno-skaliste tereny znane z filmu pod tym samym tytułem. Gra nie jest ściśle powiązana fabularnie z kinowym hitem, ale pojawiają się w niej wszystkie charakterystyczne elementy.

Głównym bohaterem jest tytułowy Max, któremu skradziono legendarny pojazd, V8 Interceptor. Protagonista stara się zbudować nową maszynę bojową - Opus Magnum - wyposażając ją w rozmaite ulepszenia: broń, pancerze, silniki i nie tylko. W realizacji zadania pomaga mu Chumbucket, dziwaczny, lecz bardzo uzdolniony mechanik.

Mad Max musi zmierzyć się ze zdradliwym terenem, niebezpiecznymi warunkami pogodowymi oraz bandami maruderów. Bohater potrafi walczyć wręcz, umie posługiwać się bronią palną (niestety, nie zawsze ma dość amunicji) bądź zaskakiwać przeciwników, wykorzystując taktyczne zagrywki. Bardzo ważnym elementem zabawy są pojedynki na drodze, w których wykorzystujemy swój pojazd. W grze odwzorowano także rozmaite pojazdy z filmu.

Avalanche Studios skupiło się wyłącznie na zawartości dla jednego gracza, za to rozbudowując główny wątek fabularny i wprowadzając mnóstwo zadań pobocznych, co zachęca do eksploracji. Na Pustkowiach można znaleźć różne obozowiska i miejsca, w których ludzie naprędce sklecili ze złomu schronienia. Można tam znaleźć mnóstwo cennych zasobów, które posłużą do ulepszania broni i wyposażenia bohatera oraz jego pojazdu.

Rozwiń opis

Tab 4