Digital

Hunt: Showdown

Pegi

Cena: 149.90 zł 169.90 zł

lub 1500 Punktów G4L

Oszczędzasz 15%

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka natychmiast - produkt cyfrowy

Przenieś się do 1895 roku i wciel się w Łowcę polującego na nieposkromione potwory rodem z koszmarów, które opanowały Louisiana Bayou. Podejmij wyzwanie w pojedynkę lub maksymalnie trzyosobowym zespole, szukaj śladów, które doprowadzą Cię do celu i konkuruj z innymi Łowcami, którzy również gonią za tą samą nagrodą. Zabij i skaż na banicję swój cel, zbierz łup i przygotuj się na najtrudniejsze, tryb Showdown: gdy tylko zbierzesz łup, wszyscy Łowcy na mapie zaczną polować na Ciebie.

W tym mrocznym, przerażającym świecie nie ma miejsca na litość. Chwyć inspirowaną epoką broń i zdobywaj nowe poziomy, odblokowuj sprzęt, zbieraj punkty doświadczenia i złoto potrzebne do osiągnięcia Linii Krwi.

Gra jest nastawiona na rywalizację, a rozgrywka z systemem matchmakingu łączy w sobie elementy PvP i PvE, tworząc wyjątkową, emocjonującą mieszankę, w której życie i sprzęt postaci są cały czas na szali. Na wygranych czekają ogromne nagrody, jednak każdy błąd może oznaczać koniec przygody Łowcy i konieczność pożegnania się ze sprzętem.

Tryb łowów - Zmierz się z potworami, bossami lub innymi Łowcami w pojedynkę lub w zespole i zgarnij łup w trybie łowów, głównym trybie PvPvE dostępnym w grze.

Tryb Quick Play - W tym trybie gracze mogą samodzielnie konkurować z innymi Łowcami do ostatniego żyjącego gracza.

Próby i tryb treningowy - Poczuj dreszcz emocji towarzyszący polowaniu w próbach i trybie treningowym. W tych trybach na graczy czeka czysta rozgrywka PvE, w której mogą doskonalić umiejętności i zwiększyć szanse na zgarnięcie łupu.

Rozwiń opis

Tab 4