Digital

Hearts of Iron IV - Cadet Edition

Pegi

Cena: 37.90 zł 159.90 zł

lub 380 Punktów G4L

Oszczędzasz 75%

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka natychmiast - produkt cyfrowy

Każde zamówienie otrzymuje dodatki:

- Poland: United and Ready - DLC dodaje unikatowe drzewko dla Polski, nowe modele 3D dla czołgów i samolotów, obiekty 2D, a także dodatkowy portret lidera z najwyższą dokładnością historyczną.

- tapeta oraz avatar na forum

Hearts of Iron IV to rozbudowana strategia, której akcja toczy się w realiach II wojny światowej. Gra pozwala wybrać dowolny naród z burzliwego okresu 1939-1945 i poprowadzić go ku chwale!

Dzięki grze Hearts of Iron IV gracze mają okazję wykazać się umiejętnościami przywódczymi, bo tylko od nich zależy, czy zmienią bieg wydarzeń, czy poprowadzą je tak, by odpowiadały temu, co znamy z kart historii. Los świata leży w ich rękach, a do dyspozycji mają wojska piechoty, czołgi, samoloty, okręty, broń i nowo odkryte bronie masowego rażenia.

Hearts of Iron IV to nie tylko wojna na lądzie, morzu i w powietrzu, ale także w laboratoriach i fabrykach. Dzięki topograficznej mapie z porami roku, zmiennymi warunkami pogodowymi i zróżnicowanym ukształtowaniem terenu, gra pozwala na dostosowywanie strategii w zależności od sytuacji. Śnieg, błoto czy burze mogą okazać się nie tylko wrogiem, ale i sojusznikiem.

Poza trybem kampanii dla jednego gracza, w Hearts of Iron IV dostępny jest także multiplayer dla maksymalnie 32 graczy z opcją rywalizacji bądź współpracy.

Rozwiń opis

OS: Windows 7 64-bit
Procesor: Intel Core 2 Quad Q9400 @ 2.66 GHz / AMD Athlon II X4 650 @ 3.20 GHz
RAM: 4 GB
Karta graficzna: ATI Radeon HD 5850 / NVIDIA GeForce GTX470 z 1GB VRAM
DirectX 9.0c
HDD: 2 GB

Tab 4