PS3

GRID: Autosport

Pegi

Cena: 209.90 zł 239.90 zł

lub 2100 Punktów G4L

Oszczędzasz 13%

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka w ciągu 48h

GRID: Autosport to kolejna część tytułowej serii rozwijanej przez studio Codemasters Racing. Producent skierował swoje dzieło do posiadaczy komputerów osobistych oraz konsol Xbox 360 i PlayStation 3, serwując im największą z dotychczas wydanych odsłon cyklu.

Opisywana produkcja zawiera rozbudowany, nieliniowy tryb dla jednego gracza, w którym przystępujemy do uprzednio wybranych wyścigów. Wygrywając je dołączamy do rozmaitych drużyn i pozyskujemy sponsorów. Twórcy GRID: Autosport udostępnili ponadto moduł wieloosobowy, gdzie możemy wcielić się w członka klubu wyścigowego. Osiągnięte rezultaty porównujemy z wynikami innych graczy na specjalnej tablicy rankingowej generowanej za pośrednictwem usługi RaceNet. Ponadto chętni mogą spróbować swoich sił w wyzwaniach udostępnianych raz w tygodniu.

Na potrzeby GRID: Autosport przygotowano nowy model jazdy, który jest bliski realizmowi. Wpływ na zachowanie poszczególnych samochodów mają warunki panujące na danym torze oraz części, jakie w nim zamontowaliśmy. Autorzy wsłuchali się również w opinie fanów i zaimplementowali widok z wnętrza pojazdu, którego zabrakło w GRID 2.

GRID: Autosport charakteryzuje się zaawansowaną oprawą graficzną i świetnym udźwiękowieniem. Gra oddaje do naszej dyspozycji pięć rodzajów wyścigów (w tym zawody rozgrywane nocą), 22 zróżnicowane lokacje i ponad 100 różnorodnych tras oraz kilkadziesiąt rozmaitych samochodów i bolidów.

Rozwiń opis

Tab 4