Xbox One

Gears of War - Ultimate Edition

Pegi

Cena: 79.90 zł 99.90 zł

lub 800 Punktów G4L

Oszczędzasz 20%

Wersja językowa:

Dostępność: Brak

Gears of War Ultimate Edition to odświeżona wersja pierwszej części kultowego cyklu Gears of War, stworzona z myślą o kolejnej generacji konsoli firmy Microsoft oraz popularnych pecetach.

Za port gry odpowiada studio The Coalition (wcześniej Black Tusk), które do jej nowego wydania gry wprowadziło sporo zmian, takich jak podrasowana oprawa graficzna i mocno rozbudowany tryb multiplayer. Kampanię jednoosobową rozszerzono zaś o 5 dodatkowych misji, dostępnych pierwotnie wyłącznie w pecetowej wersji gry.

Fabuła opowiada o losach eks-żołnierza Marcusa Fenixa, który całe swe życie poświęcił walce z Szarańczą - rozumnymi humanoidalnymi stworzeniami, które wyszły spod ziemi w celu zajęcia ludzkich siedzib, w tym największego miasta ludzkości - Jacinto. Marcus za niesubordynację na polu walki został skazany na kilka lat więzienia. Odbywając wyrok, z celi wyswobodził go jego przyjaciel Dominic Santiago, gdyż sytuacja stała się groźniejsza i bardziej skomplikowana niż wcześniej, więc wojsko ponownie potrzebuje usług Marcusa.

Mechanika rozgrywki polega na parciu przez kolejne lokacje, rozprawiając się przy tym z napotkanymi przeciwnikami. Podczas podróży zwiedzamy zarówno zrujnowane miasta, jak również tereny od niego oddalone. Autorzy przygotowali różnego rodzaju bronie, w tym karabiny snajperskie, karabiny maszynowe, pistolety czy granaty. Gdy natomiast nieprzyjaciel zbliży się do nas, możemy skorzystać z zamontowanej do broni piły łańcuchowej. Ważnym elementem jest system osłon, które pozwalają uniknąć ognia wrogów.

Rozwiń opis

Tab 4