PC

Fortnite - Edycja Bohaterów

Pegi

Cena: 166.90 zł 199.90 zł

lub 1670 Punktów G4L

Oszczędzasz 17%

Wersja językowa:

Dostępność: Brak

Edycja Bohaterów zawiera grę oraz dodatki:

- Rare Starter Hero Pack (8 bohaterów)
- Rare Starter Weapon Pack (4 bronie i 1 pułapka)
- ekskluzywny pistolet Founder’s Pistol
- 10x ekskluzywne ikony na banery w grze
- 24x codzienny Loot Pinata Pack
- 4x ekskluzywne Founder’s Loot Pinata Packs
- 5x natychmiastowe Loot Pinata Packs
- 10x XP Boosts
- 10x XP Boosts do podarowania znajomym
- 50x dodatkowe sloty w ekwipunku

Burza nadciągnęła bez ostrzeżenia. Aż 98% populacji wyparowało… Potem zjawiły się potwory. Poprowadź pozostałych przy życiu bohaterów do walki i uratuj ludzkość. Odkryj duży, zniszczalny świat, w którym każda gra będzie inna. Buduje wielkie fortece, twórz nietypową broń i zbieraj łupy. No i nie zapomnij skrzyknąć znajomych!

Cechy gry:

  • Zbierz zespół. Rekrutuj i trenuj komandosów, wojowników ninja, konstruktorów i obcych. Przydziel do drużyny największych wymiataczy i razem odbijcie Ziemię.
  • Projektuj i podbijaj. Przełomowy system budowania umożliwi ci tworzenie wymyślnych fortec. Zwab potwory w niszczycielskie pułapki z zatrutymi strzałkami, metalowymi kolcami czy działkami obronnymi. Ale buduj uważnie, hordy potworów potrafią wyczuć wady konstrukcyjne jak świeże mięso.
  • Ćwicz rzemiosło. Wykorzystaj zebrane surowce, aby tworzyć wystrzałowe bronie, jak domowe snajperki, hydrauliczne kilofy i katapulty, które wyrzucą potwory w powietrze. Rozwijaj drzewko rozwoju bohatera, żeby odblokować więcej dziwacznych narzędzi destrukcji do budowy.
  • Poznawaj przyjaciół. Dzięki grze z proceduralnie generowanymi mapami, do której w każdej chwili można dołączyć lub wyjść, Fortnite spodoba się zarówno fanom shooterów, budowania, eksplorowania, jak i każdemu ninja.

Rozwiń opis

Tab 4