PC

Doc Clock: The Toasted Sandwich of Time

Pegi

Cena: 19.90 zł 39.90 zł

lub 200 Punktów G4L

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24h

Doc Clock: The Toasted Sandwich of Time stanowi połączenie dwóch gatunku – gry logicznej i platformówki.

Doc Clock: The Toasted Sandwich of Time opowiada o losach zwariowanego naukowca, który zajmuje się przeprowadzaniem eksperymentów. W wyniku jednego z nich kot doktora został zamieniony w roślinę. Nasz bohater postanawia naprawić tę sytuację i tworzy wehikuł czasu, jednak zamiast przenieść się do przeszłości, trafia do przyszłości, gdzie ziemia nie jest już zamieszkiwana przez ludzi, lecz roboty, a wspomniane urządzenie na samym początku ulega zniszczeniu i rozsypuje się na wiele kawałków. I to właśnie zebraniem ich wszystkich i naprawą wehikułu zajmujemy się podczas zabawy.
 
 
[youtube]j_3YdhfMthk[/youtube]
 
Dostęp do kolejnych lokacji odblokowujemy rozwiązując kolejne zagadki logiczne. Wykorzystujemy do tego celu wynalazki naszego bohatera, w tym między innymi specjalny suwak, dzięki któremu możemy cofnąć czas, co znacznie ułatwia zabawę podczas zmagania się z elementami platformowymi. Podczas rozgrywki zbieramy rozmaite przedmioty (a właściwie nie my, lecz nasz robot Sack wyposażony w dalekosiężne ramię), z których naukowiec tworzy kolejne rzeczy.
 
Doc Clock: The Toasted Sandwich of Time może pochwalić się zaawansowanym silnikiem fizycznym. Oprawa wizualna jest w pełni dwuwymiarowa i kreskówkowa, ale mimo to prezentuje się całkiem okazale. 

Rozwiń opis

  • OS: Windows XP/Vista/7
  • Procesor: Pentium IV 2 GHz
  • RAM: 256MB
  • HDD: 300MB
  • Karta graficzna: 64 MB (GeForce 4 Ti lub lepsza)
  • Łącze internetowe
Tab 4