PC

Call of Duty: Modern Warfare 3

Pegi

Cena: 74.90 zł 99.90 zł

lub 750 Punktów G4L

Oszczędzasz 25%

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24h

lub

Sprawdź wersję cyfrową

Cena: 74.90 zł

Zamów i pobierz

Call of Duty: Modern Warfare 3 to kolejna odsłona mini-serii Modern Warfare wchodzącej w skład głównego cyklu Call of Duty. Ponownie mamy do czynienia z pierwszoosobową grą akcji traktującą o współczesnym konflikcie zbrojnym. Za jej produkcję odpowiadają trzy studia: Infinity Ward, Sledgehammer Games i Raven Software.

Akcja gry Call of Duty: Modern Warfare 3 rozpoczyna się tuż po zakończeniu Call of Duty: Modern Warfare 2. Kampania dla pojedynczego składa się z 15 misji, w trakcie których odwiedzimy największe miasta świata: Nowy Jork, Londyn, Praga, Paryż, Berlin czy Dubaj, wcielając się na przemian w różnych bohaterów: agenta rosyjskiej Federalnej Służby Bezpieczeństwa, żołnierza SAS, amerykańskiego czołgistę, strzelca na pokładzie AC-130.
 
Call of Duty: Modern Warfare 3 zawiera również tryb Spec Ops z możliwością kooperacji (dostępnych jest 7 map) oraz zupełnie nowy tryb Survival, w którym nasze zadanie polega na odpieraniu kolejnych fal wrogów. Gra bazuje na technologii IW 4.0, której pierwsza wersja została wykorzystana w 2005 roku w Call of Duty 2.

Rozwiń opis

Tab 4