PC

BioShock 2

Pegi

Cena: 29.90 zł 59.90 zł

lub 300 Punktów G4L

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24h

Podwodne miasto Rapture legło w gruzach. Gdzieś w jego zgliszczach czeka twoja Siostrzyczka. Kiedyś jej broniłeś, a teraz – pośród hord genetycznie zmodyfikowanych szaleńców - jest ona twoją ostatnią nadzieją na zbawienie. Wciel się w pierwszego Big Daddy'ego, podróżującego po pięknym, lecz upadłym mieście w poszukiwaniu nieuchwytnego wroga... i samego siebie!

 
[youtube]kJFFNkejZRY[/youtube]
 
 
Sam zdecyduj o przebiegu gry - przejmuj kontrolę nad wieżyczkami i robotami ochrony, aby ci pomagały, spraw by wrogowie atakowali się nawzajem lub utwórz pas bezpieczeństwa z min i pułapek naładowanych plazmidami! Albo po prostu atakuj frontalnie pełną mocą plazmidów i broni! Dobieraj umiejętności w trakcie walki! Strzelaj z broni prawą ręką, a lewą zamrażaj, raź lub spalaj wrogów oraz używaj wyjątkowych ciosów! I dokonuj wielu wyborów moralnych!
 
Dodatkowo poznaj zupełnie nowy tryb wieloosobowy! Poznaj miasto Rapture przed upadkiem i weź udział wraz z przyjaciółmi w wojnie domowej. Graj w sieci, zdobywaj poziomy doświadczenia, dostosuj postać do swoich potrzeb i własnego stylu gry. Odwiedź też słynną restaurację Kashmir i Mercury Suits.

Rozwiń opis

  • OS: Windows XP/Vista/7
  • Procesor: Core 2 Duo 2.13 GHz
  • RAM: 3GB
  • HDD: 11GB
  • Karta graficzna: 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza)
Tab 4