Nintendo

Asterix & Obelix XXL Collection

Pegi

  • Kategoria:

Cena: 184.90 zł

lub 1850 Punktów G4L

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24h

Asterix & Obelix XXL: Collection zawiera:

Asterix & Obelix XXL: Romastered - Pomóż Asteriksowi i Obeliksowi uratować mieszkańców wioski, porwanych przez armię Juliusza Cezara! Teraz w zupełnie nowej grafice i z odświeżoną rozgrywką. Odkryj 4 nowe tryby, w tym tryb retro, w którym możesz powrócić do oryginalnego wyglądu gry.


Asterix & Obelix XXL 2 - Druid Panoramiks zdradził wioskę i teraz kolaboruje z Rzymianami! Odkryj, co stoi za tajemniczą zdradą i nie zapomnij przyłożyć paru Rzymianom!


Asterix & Obelix XXL 3: The Crystal Menhir - Przeżyj najnowszą przygodę Asteriksa i Obeliksa i odkryj niezwykłe właściwości Kryształowego Menhiru! Tym razem możesz zagrać w trybie dla dwóch graczy w kooperacji z kimś spośród rodziny lub przyjaciół!

Asterix & Obelix XXL: Collection to zestaw wszystkich trzech gier z serii Asterix & Obelix XXL. Wybierz się na długaśną podróż z kochanymi na całym świecie Galami, pełną dzików, magicznego napoju oraz przygód! Zostań najdzielniejszym Galem, przegoń Rzymian i pokaż Juliuszowi Cezarowi, kto tu rządzi!

Każda z trzech gier to zupełnie nowa historia z twoimi ulubionymi bohaterami: Panoramiksem, Kakofoniksem, Falbalą i innymi mieszkańcami wioski. Wybierzesz się na niesamowite przygody w Galii, Italii, Grecji, Egipcie i dalej! Czekają się zabawne i dynamiczne walki i tyle Rzymian, ile tylko zdołasz unieść. Graj Asteriksem lub Obeliksem kiedy chcesz! Wszystkie dzieci będą się znakomicie bawić w kolorowym, pełnym zabawy świecie Asteriksa, a i dla starszych graczy, szczególnie fanów komiksów Goscinnego i Uderzo, nie zabraknie tu atrakcji.

 

Rozwiń opis

Tab 4