Xbox One

A Way Out

Pegi

Cena: 104.90 zł 129.90 zł

lub 1050 Punktów G4L

Oszczędzasz 20%

Wersja językowa:

Dostępność: Wysyłka w ciągu 48h

A Way Out to gra kooperacyjna (na kanapie lub przez sieć), w której gracz wciela się w rolę jednego z dwójki więźniów planujących śmiałą ucieczkę z zakładu o podwyższonym rygorze. Ekscytująca operacja szybko zamienia się w emocjonującą przygodę, jakiej świat gier jeszcze nie widział.

A Way Out to gra dla dwóch graczy. Każdy z nich steruje jednym z głównych bohaterów. Muszą oni ze sobą współpracować, by uciec z więzienia i poznać swe dalsze losy. Gra porusza temat zaufania i zdrady – gracze będą musieli zmierzyć się z konsekwencjami podjętych przez siebie decyzji.

DOPRACOWANY TRYB WSPÓŁPRACY

- To w całości gra kooperacyjna, w którą najlepiej grać ze znajomym.
- Cała rozgrywka zaprojektowana jest z myślą o kooperacji – gracze potrzebują siebie nawzajem, by posuwać się naprzód. To odróżnia ją od typowych gier typu drop in/drop out, w których można w dowolnej chwili dołączyć do rozgrywki lub ją opuścić.
- Zawiera zarówno lokalny, jak i sieciowy tryb kooperacji.
- Dynamiczny tryb dzielonego ekranu oraz specjalnie dopasowana praca kamery pozwalają każdemu z graczy wczuć się w swoją rolę.

NIEZWYKLE ZRÓŻNICOWANA ROZGRYWKA

- W A Way Out każdy znajdzie coś dla siebie – chwile intensywnej lub relaksującej rozgrywki, akcję, przygodę, eksplorację, zagadki, pościgi i skradanie się.
- Filmowe tempo sprawia, że żadna część rozgrywki się nie dłuży, pozwala także na uniknięcie powtarzalności, typowej dla bardziej tradycyjnych gier.

PONADGATUNKOWA NARRACJA

- Trzymająca w napięciu narracja zapewnia świeże, wyjątkowe i emocjonujące doznania.
- Poznaj życie prywatne i motywacje bohaterów poprzez ich interakcje z innymi ludźmi.
- Mocne filmowe sceny spajają fabułę i prowadzą bohaterów przez kolejne etapy ich podróży.

Rozwiń opis

Tab 4